Výuka od 7. 6. 2021

21. 5. 2021

Vážení rodiče,
jak jsme již avizovali, dne 7.6. se výuka z důvodu rekonstrukce školy přesouvá do náhradních prostor.
Pevné zázemí budou mít děti v sokolovně a v myslivně.

Jelikož k tomu prostředí samo vybízí, bude výuka posledních dnů tohoto školního roku koncipována jako “škola v přírodě”, tedy co nejvíce na čerstvém vzduchu. Proto budou pro tyto aktivity připraveny pro děti velké stany, jak na hřišti tak na dvorku za sokolovnou.
Prosíme o přizpůsobení oblečení – tj. sportovní oblečení i obuv. Případně vybavte děti náhradním oblečením (počasí je zrádné).
Nezapomeňte dětem přibalit láhev na pití.
Zbývající informace k potřebným pomůckám dodají již každé třídě jejich třídní učitelky.

Všechny ročníky budou mít 4 vyučovací hodiny – do 11:40 hod.

Oběd pro děti bude zajištěn a vydáván v sokolovně.

Družina – bude zajištěn v jak ranní provoz od 6:30, tak odpolední provoz do 15:00 hod. Pokud je z Vaší strany požadavek na delší odpolední provoz družiny, kontaktujte vedení školy.

Víme, že poslední rok byl pro všechny náročný a i tato změna může někomu přivodit malé komplikace. Pokud tomu tak z Vaší strany bude, prosíme ozvěte se. Jistě společně nalezneme řešení.
Věřte, že celý pedagogický sbor naší školy udělá vše proto, aby děti i za těchto nestandardních podmínek přicházely domů plné nových vědomostí, dojmů a zážitků.

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...