Výuka plavání 20/21

Letošní výuka plavání proběhne v 10 dvouhodinových lekcích v krytém bazénu v Hustopečích,

Z kapacitních důvodů je plavání pro naši školu rozvrhnuto na dva termíny.
Podzimní termín – 8. 9. 2020 – 17. 11. 2020: třídy 2A, 2B, 3A
Jarní termín – 15. 2. – 7. 5. 2021: 3B, předškoláci z MŠ

Pro 2. a 3. ročník je tato výuka zařazena ve školním vzdělávacím plánu jako součást TV,
je tedy povinná pro všechny žáky těchto ročníků. Doprava i výuka je plně hrazena.

Pokud se žák ze zdravotních důvodů nemůže výuky zúčastnit, musí přinést potvrzení od lékaře.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...