Výukový program s Poutníky

V pátek 25.5. 2018 se 2,3 a 4 třída zúčastní výukového programu hudební skupiny POUTNÍCI, která provede žáky dějinami country hudby v USA i v Česku. Dozví se o různých hudebních stylech, jak se hraje na banjo a mandolínu a co vše se dá zahrát. 🙂

Celý program se bude konat v Divadle Bolka Polívky v Brně.

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...