Začátek výuky od 25. 5. 2020

Vážení rodiče,

od příštího týdne začíná již avizovaná výuka ve speciálním provozu.

Jak jsme již zmínili, budou fungovat 4 třídy – 4 skupiny.

POZOR! Každá skupinka začíná v jiný čas!
Do které skupinky Vaše dítě patří, ve který čas má být ve škole a ke které paní učitelce se má hlásit,
byste se měli dozvědět emailem, jenž Vám zaslala daná paní učitelka.

Pokud jste do této chvíle informační email neobdrželi, obraťte se prosím přímo na třídní učitelku Vašeho žáčka.

Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...