Zahájení provozu MŠ od 18. 5.

6. 5. 2020

Vážení rodiče,

dne 18. 5. 2020 se zahajuje provoz školky, který bude z důvodu pokynu MŠMT omezený, a to takto:

– fungovat budou jen 2 třídy, a to v MŠ v Syrovicích od 6:30 do 16:30 hod. – i pro sobotovické děti,
– strava bude zajištěna standardní formou – zabezpečeno naší školní kuchyní.

Svůj zájem o docházku nahlaste co nejdříve ředitelce školy.
V případě velkého zájmu budou upřednostněny rodiny s oběma pracujícími rodiči.
Třídy se budou vytvářet až po definitivním sečtení zájmu.
Kam budou spadat jednotlivé děti nebo co všechno bude pro nástup potřeba, bude rodičům předem individuálně oznámeno (emailem, telefonem).

Pokud máte jakýkoliv dotaz, pište, volejte. Rádi Vám vše zodpovíme.
Těšíme se na další spolupráci

Kolektiv učitelek MŠ

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...