Zápis do MŠ 21/22

13. 4. 2021

Vážení rodiče,

v období od 2. května do 16. května 2021 bude probíhat zápis do naší mateřské školy.

Způsob podání žádosti:
osobní předání – pro hladký průběh prosím využijte náš rezervační systém https://skolasyrovice.reservando.cz, kde si můžete vybrat pro Vás vyhovující čas. Pro zarezervované se schůzka bude konat v kanceláři MŠ (u třídy Mravenečků).
poštou (rozhodující je datum podání)
– do datové schránky školyf8wmh42

K zápisu je nutné přinést:
– Žádost o přijetí do mateřské školy – Zadost+o+prijeti++2021-2022
– Evidenční list – Evidenční+list+Syrovice+2021
– Zápisní list – Zapisni+list+do+MS+Syrovice
– Doložení řádného očkování dítěte (potvrzení na žádosti o přijetí)
– Občanský průkaz (kontrola trvalého bydliště)
– Rodný list dítěte (doložit kopii)
– Doporučení školského poradenského zařízení (v případě dítěte se speciálními vzdělávacími potřebami)

Den otevřených dveří se bohužel z důvodů protiepidemiologických opatření letos neuskuteční.
Děkujeme za pochopení

V případě dotazů kontaktujte naši zástupkyni ředitele pro předškolní vzdělávání Bc. Karlu Strouhalovou na: ms@skolasyrovice.cz , tel: 720 022 470

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...