Zápis do MŠ – poslední termín

11. 5. 2020
Vážení rodiče,
jen připomínáme, že tuto středu, tj. 13. 5. od 10.00 – 12.00 hod. je poslední možný termín pro zápis do MŠ pro školní rok 2020/2021 – formou osobního podání.
Termín do 16. 5. zůstává pro ostatní možnosti:
– poštou
– datovou schránkou – dat. schánka školy: f8wmh42
– e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem na reditel@skolasyrovice.cz.
!POZOR – nelze jen poslat prostý email!.

Jaké formuláře a kritéria jsou potřeba uvádíme zde:

https://skolasyrovice.cz/zapis-do-ms-pro-rok-2020-21/

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...