Zápis do ZŠ – OSOBNĚ

23. 3. 2021

Vážení rodiče,

pro způsob osobního dodání přihlášky k zápisu do 1. ročníku ZŠ (viz ZDE ) jsme pro vás vytvořili rezervační systém, který umožní hladký průběh zápisu.

Na webových stránkách https://skolasyrovice.reservando.cz/#!/bookings/calendar/2021-04 si můžete vybrat pro vás ideální den a čas. Stačí si je jen zarezervovat 🙂 .

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás.
Vedení školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...