Zápis do ZŠ – OSOBNĚ

23. 3. 2021

Vážení rodiče,

pro způsob osobního dodání přihlášky k zápisu do 1. ročníku ZŠ (viz ZDE ) jsme pro vás vytvořili rezervační systém, který umožní hladký průběh zápisu.

Na webových stránkách https://skolasyrovice.reservando.cz/#!/bookings/calendar/2021-04 si můžete vybrat pro vás ideální den a čas. Stačí si je jen zarezervovat 🙂 .

Děkujeme za spolupráci a těšíme se na vás.
Vedení školy

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...