Zápis do ZŠ – přesunutí termínu

13. 3. 2020

Vážení rodiče,

z důvodu nastalé situace bude zápis do ZŠ přesunut na jiný termín.
Nové datum bude upřesněno v závislosti na vývoji nouzového stavu ČR.

Formuláře potřebné k tomuto účelu (žádost o přijetí k základnímu vzdělávání, žádost o odklad povinné školní docházky),
jsou ovšem stále k dispozici. Stačí kontaktovat emailem hospodářku školy
– sekretariat@skolasyrovice.cz – do obsahu je však NUTNÉ uvést jméno dítěte a o který formulář žádáte.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...