Zápis do ZŠ – přesunutí termínu

13. 3. 2020

Vážení rodiče,

z důvodu nastalé situace bude zápis do ZŠ přesunut na jiný termín.
Nové datum bude upřesněno v závislosti na vývoji nouzového stavu ČR.

Formuláře potřebné k tomuto účelu (žádost o přijetí k základnímu vzdělávání, žádost o odklad povinné školní docházky),
jsou ovšem stále k dispozici. Stačí kontaktovat emailem hospodářku školy
– sekretariat@skolasyrovice.cz – do obsahu je však NUTNÉ uvést jméno dítěte a o který formulář žádáte.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...