Změna ranního odjezdu autobusů 23.-27.9.

Z důvodu současné dopravní situace budou ve dnech 23., 24. a 27. 9 (čt, pá, po) posunuty ranní odjezdy autobusů od MŠ, a to:

  • první skupina (první třídy a 4.B) v 7:50 hod.
  • druhá skupina (druhá třída a 4.A)  v 8:00 hod.


Odjezdy jsou pro tyto tři dny nezměněny. O dalších úpravách Vás budeme neprodleně informovat. 

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...