Změna ranního odjezdu autobusů 23.-27.9.

Z důvodu současné dopravní situace budou ve dnech 23., 24. a 27. 9 (čt, pá, po) posunuty ranní odjezdy autobusů od MŠ, a to:

  • první skupina (první třídy a 4.B) v 7:50 hod.
  • druhá skupina (druhá třída a 4.A)  v 8:00 hod.


Odjezdy jsou pro tyto tři dny nezměněny. O dalších úpravách Vás budeme neprodleně informovat. 

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...