Znečištěné oblečení z lyžáku

Vážení rodiče, 

množí se nám od vás zpětná vazba z lyžařského kurzu o velmi znečištěném oblečení. 

Jelikož jsme v předchozích letech nikdy neměli lyžařský kurz v Němčičkách bez sněhu, je pro nás tato zkušenost velmi nemilá. Samozřejmě bylo počítáno s tím, že pokud sníh nebude, lyžák se uskuteční na umělém povrchu, což bylo v našich klimatických podmínkách výhodou. Bohužel skutečnost, že to také obnáší specifickou úpravu umělého povrchu, je pro nás nová.

S TJ Němčičky v tomto ohledu již intenzivně komunikujeme a zjišťujeme, čím dostat skvrny z prádla dolů.

Protože v ostatních ohledech kurz probíhá bez problémů, snad se nám společně podaří vyřešit i tuto nemilou komplikaci.

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...