Znečištěné oblečení z lyžáku

Vážení rodiče, 

množí se nám od vás zpětná vazba z lyžařského kurzu o velmi znečištěném oblečení. 

Jelikož jsme v předchozích letech nikdy neměli lyžařský kurz v Němčičkách bez sněhu, je pro nás tato zkušenost velmi nemilá. Samozřejmě bylo počítáno s tím, že pokud sníh nebude, lyžák se uskuteční na umělém povrchu, což bylo v našich klimatických podmínkách výhodou. Bohužel skutečnost, že to také obnáší specifickou úpravu umělého povrchu, je pro nás nová.

S TJ Němčičky v tomto ohledu již intenzivně komunikujeme a zjišťujeme, čím dostat skvrny z prádla dolů.

Protože v ostatních ohledech kurz probíhá bez problémů, snad se nám společně podaří vyřešit i tuto nemilou komplikaci.

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...