Zvýšený výskyt střevních onemocnění

Upozorňujeme rodiče
na výskyt velkého množství případů zvracení, průjmů a teplot u dětí.

Pokud se u vašeho dítěte zmíněné projevy vyskytnou, ZVAŽTE DOCHÁZKU DÍTĚTE I V NÁSLEDUJÍCÍ DNY DO MŠ či umístění sourozence do kolektivu ostatních dětí, dokud se nevyloučí, že nejde o infekční onemocnění.

Prosím, buďte ohleduplní i k ostatním dětem, které toto infekční onemocnění může zdravotně ovlivnit na několik dnů, ne jen jako jednodenní případ.

Vedení školky.

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...