Slet čarodějnic – vyhodnocení

Čarodějnice

V pondělí 30. dubna si čarodějnice a čarodějové dali slet v 10 hodin na školním hřišti, kde se zúčastnili čarodějnických soutěží. Házelo se ropuchou i pavoukem, létalo se na koštěti, vařily se kouzelné lektvary a mnoho dalšího.
Z každé třídy byli vyhodnoceni 3 nejlepší závodníci.
1. A
1. místo Klára Horniačková, Marek Zábrša
2. místo Zuzana Šenkýřová
3. místo Saša Stará

1. B
1. místo Matěj Konečný
2. místo Vojtěch Laža
3. místo Šimon Marvan

2. ročník
1. místo Vít Ostřížek
2. místo Tomáš Heicker
3. místo Dan Valík

3. ročník
1. místo Lukáš Budík
2. místo Sára Suchánková
3. místo Michal Horniaček, Nela Kubišová

4. ročník
1. místo Vojta Kopřiva
2. místo Anežka Kozlová
3. místo Pavel Šenkýř

Více momentek ve fotogalerii 😉

Fotogalerie ZŠ

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...