Slet čarodějnic – vyhodnocení

Čarodějnice

V pondělí 30. dubna si čarodějnice a čarodějové dali slet v 10 hodin na školním hřišti, kde se zúčastnili čarodějnických soutěží. Házelo se ropuchou i pavoukem, létalo se na koštěti, vařily se kouzelné lektvary a mnoho dalšího.
Z každé třídy byli vyhodnoceni 3 nejlepší závodníci.
1. A
1. místo Klára Horniačková, Marek Zábrša
2. místo Zuzana Šenkýřová
3. místo Saša Stará

1. B
1. místo Matěj Konečný
2. místo Vojtěch Laža
3. místo Šimon Marvan

2. ročník
1. místo Vít Ostřížek
2. místo Tomáš Heicker
3. místo Dan Valík

3. ročník
1. místo Lukáš Budík
2. místo Sára Suchánková
3. místo Michal Horniaček, Nela Kubišová

4. ročník
1. místo Vojta Kopřiva
2. místo Anežka Kozlová
3. místo Pavel Šenkýř

Více momentek ve fotogalerii 😉

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...