Ježíškova pošta

Milý kamaráde, 

pokud budeš chtít poslat své vánoční přání Ježíškovi, tak i letos máš možnost jej vhodit do připravené truhly JEŽÍŠKOVA POŠTA.
Truhla, kam můžeš své přání Ježíškovi hodit, bude k dispozici od 21. 11. do 25. 11. v areálu MŠ a poté na podiu při akci Rozsvícení vánočního stromu v neděli 27. 11. 2022.
Přání vlož do obálky opatřené poštovní známkou a do adresáta napiš své jméno a adresu. Obálku, prosím, nezalepuj.
Přání poté budou odeslána na Boží Dar, kde si je Ježíšek vyzvedne. Jakmile si Ježíšek Tvé přání přečte, pošle Ti ho zpět opatřené razítkem na důkaz toho, že o Tvém přání ví. No a ty se už budeš moci začít těšit na Vánoce, co vše ti Ježíšek z Tvých přání splní!

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...