Kroužky od října

2. 9. 2020
Vážení rodiče,

tak jako každý rok i letos připravujeme pro děti kroužky, které by měly být otevřeny od začátku října.

A z čeho budou moci děti vybírat:
– míčové hry
– florbal
– deskové hry
– flétnička
– čtenářský kroužek
– výtvarná dílna
– práce s papírem
– počítačový kroužek
– dramaťák
– doučování
a dle zájmu nepovinný předmět – náboženství.

Bližší informace k jednotlivým kroužkům, včetně věku, pro které je kroužek určen, přihlášky a možné kapacity vám doplníme v průběhu září.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...