Platba za stravné INKASEM – od 1. 9. 2018

Vážení rodiče,
od 1. 9. 2018 se budou platby za stravné nově strhávat pouze inkasem, a to k 10. dni v měsíci.
Je nutné zadat povolení k inkasu ve prospěch účtu školy:

50016-4055246399/0800

Pokud bude z jednoho účtu inkasováno stravné pro více dětí, stačí zadat jedno povolení. VS není potřeba uvádět. V případě, že banka bude požadovat nastavení finančního limitu na inkaso, prosím nastavte tuto částku dostatečně vysokou.

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny
tel: 724 921 502
email: jidelna@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...