Platba za stravné INKASEM – od 1. 9. 2018

Vážení rodiče,
od 1. 9. 2018 se budou platby za stravné nově strhávat pouze inkasem, a to k 10. dni v měsíci.
Je nutné zadat povolení k inkasu ve prospěch účtu školy:

50016-4055246399/0800

Pokud bude z jednoho účtu inkasováno stravné pro více dětí, stačí zadat jedno povolení. VS není potřeba uvádět. V případě, že banka bude požadovat nastavení finančního limitu na inkaso, prosím nastavte tuto částku dostatečně vysokou.

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny
tel: 724 921 502
email: jidelna@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...