Platba za stravné INKASEM – od 1. 9. 2018

Vážení rodiče,
od 1. 9. 2018 se budou platby za stravné nově strhávat pouze inkasem, a to k 10. dni v měsíci.
Je nutné zadat povolení k inkasu ve prospěch účtu školy:

50016-4055246399/0800

Pokud bude z jednoho účtu inkasováno stravné pro více dětí, stačí zadat jedno povolení. VS není potřeba uvádět. V případě, že banka bude požadovat nastavení finančního limitu na inkaso, prosím nastavte tuto částku dostatečně vysokou.

Kateřina Fialová
vedoucí školní jídelny
tel: 724 921 502
email: jidelna@skolasyrovice.cz

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...