Příměstské tábory 2019

Vážené děti, vážení rodiče,
chtěli bychom Vás informovat, že letos opět plánujeme na měsíc červenec příměstské tábory. Jako v předchozích letech budou tři turnusy (tři týdny) a začnou od 8.7.2019.
Po jarních prázdninách budou zveřejněny témata a věřte, že se děti mají zase na co těšit 😉 . Společně s tématy bude spuštěna i registrace dětí.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...