Příměstské tábory 2019

Vážené děti, vážení rodiče,
chtěli bychom Vás informovat, že letos opět plánujeme na měsíc červenec příměstské tábory. Jako v předchozích letech budou tři turnusy (tři týdny) a začnou od 8.7.2019.
Po jarních prázdninách budou zveřejněny témata a věřte, že se děti mají zase na co těšit 😉 . Společně s tématy bude spuštěna i registrace dětí.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...