Projekt – Zdraví dětem

Dne 14.1. (1.-2.třída) a 28.1. (3.-5.třída) nás v rámci prevence navštívili lektoři s výukovým programem Zdraví dětem.

Pro menší děti byl připraven program JAK ZDRAVÍK S JEDLÍKEM UZDRAVILI BETYNKU. Součástí výuky byl vzdělávací pohádkový příběh zaměřený na poruchy příjmu potravy u dětí mladšího školního věku. Hlavním cílem bylo připomenout dětem základy zdravého stravování, pravidelnost jídla a pohybu.

Starší děti se během čtyřhodinové výuky seznámily hravou formou se základními složkami potravy (sacharidy, bílkoviny, tuky, minerály, vitamíny), s pravidly zdravého stravování. Byly upozorněny na dodržování pitného režimu a na důležitost pohybu a sportování.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...