Projekt – Zdraví dětem

Dne 14.1. (1.-2.třída) a 28.1. (3.-5.třída) nás v rámci prevence navštívili lektoři s výukovým programem Zdraví dětem.

Pro menší děti byl připraven program JAK ZDRAVÍK S JEDLÍKEM UZDRAVILI BETYNKU. Součástí výuky byl vzdělávací pohádkový příběh zaměřený na poruchy příjmu potravy u dětí mladšího školního věku. Hlavním cílem bylo připomenout dětem základy zdravého stravování, pravidelnost jídla a pohybu.

Starší děti se během čtyřhodinové výuky seznámily hravou formou se základními složkami potravy (sacharidy, bílkoviny, tuky, minerály, vitamíny), s pravidly zdravého stravování. Byly upozorněny na dodržování pitného režimu a na důležitost pohybu a sportování.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Družina – Fotogalerie 2019

Družina – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="25" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...