Projekt – Zdraví dětem

Dne 14.1. (1.-2.třída) a 28.1. (3.-5.třída) nás v rámci prevence navštívili lektoři s výukovým programem Zdraví dětem.

Pro menší děti byl připraven program JAK ZDRAVÍK S JEDLÍKEM UZDRAVILI BETYNKU. Součástí výuky byl vzdělávací pohádkový příběh zaměřený na poruchy příjmu potravy u dětí mladšího školního věku. Hlavním cílem bylo připomenout dětem základy zdravého stravování, pravidelnost jídla a pohybu.

Starší děti se během čtyřhodinové výuky seznámily hravou formou se základními složkami potravy (sacharidy, bílkoviny, tuky, minerály, vitamíny), s pravidly zdravého stravování. Byly upozorněny na dodržování pitného režimu a na důležitost pohybu a sportování.

Více fotek naleznete v naší fotogalerii 🙂

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...