Rozhodnutí o přijetí do ZŠ

4. 6. 2020

Vážení rodiče,

ve dnech 11. – 12. 6. 2020 se ve sborovně základní školy
budou vydávat rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku základní školy,
a to vždy od 8.00 – 11.00 hod.

Děkujeme za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...