Sběr papíru

13. 11. 2020

Kontejner určený pro sběr papíru bude přistaven u budovy školy od 18. 11. 2020.

Sběr opět nebude organizován (nebude se vážit).
Prosíme o zvýšenou opatrnost při manipulaci s papírem v „kleci“.

Kontejner bude k dispozici do jeho zaplnění (nejdéle však do neděle 28. 11. 2020).

Děkujeme Vám za spolupráci.

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...