Sběr papíru – VYHODNOCENÍ

S radostí Vám oznamujeme, že už víme vítěze naší letošní soutěže – Sbírá celá rodina 🙂

1. místo – Maroušová Karolína, 1.A – 1796 Kg
2. místo – Duchoň Jan, 5.B – 735 Kg
3. místo – Doležal Matyáš, 5.B – 610 Kg

… a jak si vedly třídy?

1. místo – 1.A – 2399 Kg
2. místo – 3. třída – 2255 Kg
3. místo – 2. třída – 2076 Kg

Podrobnější seznam zde: sběr20180621_16425666

Všem výhercům GRATULUJEME! 🙂

Za utržené peníze ze sběru budou zakoupeny avizované ceny pro vítěze, odměny pro žáky ke konci školního roku a drobné pomůcky do školní družiny.
Děkujeme všem, kteří se zapojili třeba i menší gramáží. Vše se počítá 😉

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...