Uzavření mateřské školy a školní jídelny – 14.10.19

Vážení rodiče,
dne 14.10.2019 budou z důvodů plánované celodenní odstávky elektrické energie mateřská škola a pracoviště školní kuchyně uzavřeny.
Rozhodnutí se týká i provozu detašovaného pracoviště v Sobotovicích.

Děkujeme za pochopení.

Oficiální dokument zde: ředitelské volno – odstávka el.energie

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...