Uzavření mateřské školy a školní jídelny – 14.10.19

Vážení rodiče,
dne 14.10.2019 budou z důvodů plánované celodenní odstávky elektrické energie mateřská škola a pracoviště školní kuchyně uzavřeny.
Rozhodnutí se týká i provozu detašovaného pracoviště v Sobotovicích.

Děkujeme za pochopení.

Oficiální dokument zde: ředitelské volno – odstávka el.energie

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...