Žádost o ošetřovné – AKTUALIZACE

Vážení rodiče,

kdo si zažádal o potvrzení žádosti o ošetřovné, máte jej připravené u hospodářky školy (sdílená kancelář s vedoucí jídelny – budova MŠ).
Kdo ještě nestihl, ale má zájem, napište prosím na sekretariat@skolasyrovice.cz, ať mohu žádost připravit. Předejdeme tak průtahům.

Vyzvednout si jej můžete osobně zítra 13.3. do 12.00 hod.

Děkuji za spolupráci.
M. Hanzelová
hospodářka školy

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...