Žádost o ošetřovné – AKTUALIZACE

Vážení rodiče,

kdo si zažádal o potvrzení žádosti o ošetřovné, máte jej připravené u hospodářky školy (sdílená kancelář s vedoucí jídelny – budova MŠ).
Kdo ještě nestihl, ale má zájem, napište prosím na sekretariat@skolasyrovice.cz, ať mohu žádost připravit. Předejdeme tak průtahům.

Vyzvednout si jej můžete osobně zítra 13.3. do 12.00 hod.

Děkuji za spolupráci.
M. Hanzelová
hospodářka školy

Fotogalerie ZŠ

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...

Momentky z bruslení

Momentky z bruslení

Vážení rodiče,   kurz bruslení nám skončil a jak si to děti letos užily? Zde je pár dostupných momentek 🙂 Jelikož odezva na tento kurz byla velmi pozitivní, uspořádáme bruslení určitě i příští rok 🙂 ...