Zápis budoucích prvňáčků

Dne 9.4.2019 proběhl v naší škole zápis do prvních tříd. Paní učitelky si pro děti připravily jednoduché úkoly, se kterými si naši “prvňáčci” hravě poradili. Potom už jen výběr dárečku na památku, úsměv do fotoaparátu a hurá v září do školy 🙂

Už nyní se na nové žáčky ve škole těšíme!

Fotky budoucích prvňáčků naleznete v naší fotogalerii..

Fotogalerie ZŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...