Zápis budoucích prvňáčků

Dne 9.4.2019 proběhl v naší škole zápis do prvních tříd. Paní učitelky si pro děti připravily jednoduché úkoly, se kterými si naši “prvňáčci” hravě poradili. Potom už jen výběr dárečku na památku, úsměv do fotoaparátu a hurá v září do školy 🙂

Už nyní se na nové žáčky ve škole těšíme!

Fotky budoucích prvňáčků naleznete v naší fotogalerii..

Fotogalerie ZŠ

ŠVP – střípky z dnů

ŠVP – střípky z dnů

Den pátý - PÁTEK 🙂  Dnes už žádná rozcvička... Jde se balit!  Fáze č. 1 - ven z postelí 🙂  Fáze č. 2 - kufry ven 🙂 My vám ty medaile přivezeme!!! A co ještě podnikneme do oběda?   ...

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Výlet 2. třídy a 3.B – ZOO Brno

Včera byli naši druháci a třeťáci navštívit brněnské ZOO. Určitě si donesli spousty legračních historek a zážitků, jak už to na takových výletech bývá 🙂  . A i když jsme s nimi všichni nebyli, můžeme alespoň pomocí momentek nasát tu dobrodružnou atmosféru,...