Zápis budoucích prvňáčků

Dne 9.4.2019 proběhl v naší škole zápis do prvních tříd. Paní učitelky si pro děti připravily jednoduché úkoly, se kterými si naši “prvňáčci” hravě poradili. Potom už jen výběr dárečku na památku, úsměv do fotoaparátu a hurá v září do školy 🙂

Už nyní se na nové žáčky ve škole těšíme!

Fotky budoucích prvňáčků naleznete v naší fotogalerii..

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...