Zvýšená nemocnost dětí – rotaviry

Vážení rodiče,
informujeme Vás ohledně zvýšené nemocnosti dětí – nachlazení, teploty, kašel. Také byl zaznamenán případ rotavirového onemocnění (zvracení, průjem).

Mezi projevy rotavirových infekcí patří
• Nechutenství
• Zvracení
• Průjmy – vodnaté s mléčným zápachem, mohou mít příměs hlenu a krve
• Horečka
• Může být i rýma a kašel, tyto příznaky mohou předcházet střevním problémům.

Prosím, nepodceňujte příznaky nemocí u dětí a připomínáme povinnost rodičů ohlásit infekční onemocnění v MŠ i ZŠ. Děkujeme

Fotogalerie ZŠ

Střípky z ŠVP

Střípky z ŠVP

... a ještě něco málo ze včerejších nejen lesních her   Den čtvrtý - ČTVRTEK Ani dnes se děti přírodě nevyhnuly. Inu Beskydy na ně dýchají ze všech světových stran, tak proč toho nevyužít 😉 . A že mají stále co objevovat je zřejmě z fotky malého říčního...

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...