Listopad v MŠ

Plánované listopadové akce: 

  • 3. 11. Vánoční focení 
  • 6. 11 Dobrodružství Šrouba a Matičky – Včeličky, Berušky
  • 7. 11. Dopolední vycházka – Stezka skřítka „Podzimníčka“
  • 9. 11. Dvě barevné pohádky – Mravenci, Motýlci
  • 14. 11. Čtení s Kašpárkem (Motýlci a Berušky)
  • 15. 11. Čtení s Kašpárkem (Mravenečci a Včeličky)
  • 17. 11. STÁTNÍ SVÁTEK – školka uzavřena

Listopad 2023

 

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...