POZOR – VÝSKYT INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ

Na základě vyvěšení informace o salmonelóze se nám hlásí další případy – veškeré případy jsou pouze z jedné třídy.
Nepodceňujte příznaky i slabého průjmového onemocnění, navštivte lékaře a zvyšte osobní hygienu.

Připomínáme, že rodiče jsou povinni infekční onemocnění hlásit do MŠ!!!

Již při prvním zjištěném případu jsme přijali zvýšená desinfekční opatření, v čemž pokračujeme a situaci dále řešíme.
Děkujeme všem zodpovědným rodičům za spolupráci.

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...