SBÍRÁ CELÁ RODINA – celoroční akce

Vážení rodiče,

v naší mateřské školce proběhne celoroční akce sběru papíru pod názvem Sbírá celá rodina.
Na děti čeká na konci školního roku dort a za utržené peníze ze sběru budou zakoupeny nové didaktické hry a pomůcky.
Termíny akce:

  • 3.10. 2018
  • 5.12. 2018
  • 3.4. 2019
  • 12.6. 2019

Místo: kontejner na parkovišti u ZŠ Syrovice
Prosíme sobotovické rodiče, aby sběr přivezli v daný termín k ZŠ do Syrovic.

Všem, kdo přispějí, předem děkujeme 🙂

Fotogalerie MŠ

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE :-)

Slavnostní vyhlášení prací – AKTUALIZACE 🙂

Dne 11. 1. 2024 se uskutečnilo vyhlášení literárně - výtvarné soutěže na téma "Nekonečný svět fantazie" v rámci projektu Jižní Morava čte, do kterého se naše děti také zapojily. A jak to dopadlo?  kategorie próza / 1.-5. tř./ 3. místo Kryštof Gallina, ZŠ Ořechov...

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...