Věda nás baví – kroužek pro MŠ

Vážení rodiče, 

máte doma malého vědce či všetečku? Přihlaste jej do interaktivního kroužku VĚDA NÁS BAVÍ!!!

Kroužek bude probíhat vždy v úterý od 16.00 hod. ve třídě mravenečků a přihlásit se můžete zde: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti-prihlasit?ID=4990&ID_roku=12&ID_semestru=1, kde se dozvíte i vše potřebné, co by vás o kroužku zajímalo. Přesný termín první hodiny upřesníme po případné registraci. 

Fotogalerie MŠ

Výlet předškoláků k Ivančicím

Výlet předškoláků k Ivančicím

16. 9.2021 směřovaly naše kroky (spíše kola autobusu)  na Ivančicko, kde na nás vykoukla úplně jinak členěná krajina, než na jakou jsme zvyklí. Naskytl se nám nádherný pohled na kopcovitý terén místy lemovaný řekou, kousek dál jsme se zahleděli na krajinný útvar...

MŠ – Fotogalerie 2020

MŠ – Fotogalerie 2020

[ngg_images source="albums" container_ids="29" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2019

MŠ – Fotogalerie 2019

[ngg_images source="albums" container_ids="23" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...

MŠ – Fotogalerie 2018

MŠ – Fotogalerie 2018

[ngg_images source="albums" container_ids="20" display_type="photocrati-nextgen_basic_compact_album" gallery_display_type="photocrati-nextgen_basic_thumbnails" galleries_per_page="0" enable_breadcrumbs="1"...